Come To MY WoRLD
Merhaba Ziyaretçi ... Sitemizdeki aktivitelerden yararlanmak için Lütfen Üye OL ...
Come To MY WoRLD
Merhaba Ziyaretçi ... Sitemizdeki aktivitelerden yararlanmak için Lütfen Üye OL ...
Come To MY WoRLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gel Benim DÜNYa'Ma

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Anasayfa Reklamı
Şampiyonlar Liginin kupası interde Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 4:01 pm tarafından Admin

» Moratti: "Mourinho ağladı''
Şampiyonlar Liginin kupası interde Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 6:08 am tarafından cedric_StyLe

» Sitemiz Açıldı ...!!!
Şampiyonlar Liginin kupası interde Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 1:42 pm tarafından cedric_StyLe

» Come To My World V.I.P Uyelık Ve Card'lar
Şampiyonlar Liginin kupası interde Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 1:39 pm tarafından cedric_StyLe

» Dokurcun 'da Trafik Kazası 2 Yaralı
Şampiyonlar Liginin kupası interde Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 5:24 am tarafından Administrator

» Anadolu Lisesi Pilav Günü
Şampiyonlar Liginin kupası interde Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 5:10 am tarafından Administrator

» 1982 Darbe Anayasasına Hayır Diyen Tek Köy Olan Topağaç İlgi Odağı Oluyor
Şampiyonlar Liginin kupası interde Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 5:05 am tarafından Administrator

» Samsun'da Yıldırım Can Aldı
Şampiyonlar Liginin kupası interde Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 4:57 am tarafından Administrator

» Yurttaki Yangın Sırasında Basın Mensuplarına Saldırılması
Şampiyonlar Liginin kupası interde Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 4:51 am tarafından Administrator

Sohbet | ComeToMyWorLd
Konu Başlıgı :Şampiyonlar Liginin kupası interde
Etiketler-Tags
 Konu Linki
 BBCode
HTML Kodu
Konu Başlığı
Şampiyonlar Liginin kupası interde
Konuya Puan Ver
Nerdeyim?Come To MY WoRLD :: Haßerler :: Spor Haßerleri
Gözle
Paylaş | 

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
AdministratorCome To My World Üyesiyim
• αdмιη •
• αdмιη •
Administrator

Reklam Alanı Şampiyonlar Liginin kupası interde 33175291

Şampiyonlar Liginin kupası interde Vide
MesajKonu: Şampiyonlar Liginin kupası interde   Şampiyonlar Liginin kupası interde Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 4:44 am

Şampiyonlar Liginin kupası interde Diego_Militofinalsevinc1b

Inter'in Bayern'i 2-0 yendiği Şampiyonlar Ligi finalinde golleri atan Diego Milito, başarıda en büyük payın Jose Mourinho'ya ait olduğunu söyledi

Inter 45 yıl sonra Avrupa'nın zirvesine çıkarken, bu tarihi zaferin mimarlarından biri, Madrid'deki finalde Bayern'e iki gol atan Arjantinli Milito oldu.

Milito, sezonu üç kupayla kapatan Inter'in başarısındaki en büyük payın Portekizli teknik Jose Mourinho'ya ait olduğunu söyledi.
Milito, "Mourinho bunu sonuna kadar hak ediyor. Çok büyük bir teknik direktör ve her türlü övgüye layık. Bu takımı o yarattı. Geçtiğimiz sezonki takımdan birçok değişiklik yaptı ve sonuç ortada" dedi.
Zlatan Ibrahimoviç'in Barcelona'ya gitmesinden sonra Mourinho'nun Inter'e getirdiği oyunculardan biri olan Milito, "Inter'e, başkana ve teknik direktöre beni buraya aldıkları için çok teşekkür ederim. Daha önce böyle bir mutluluk yaşamadım. Inter bunun için yıllardır bekliyordu ve bu kupayı hak ettik" diye konuştu.
Administrator ; Kullanıcısının İmzası - Reklam Verebilirsiniz.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası