Come To MY WoRLD
Merhaba Ziyaretçi ... Sitemizdeki aktivitelerden yararlanmak için Lütfen Üye OL ...
Come To MY WoRLD
Merhaba Ziyaretçi ... Sitemizdeki aktivitelerden yararlanmak için Lütfen Üye OL ...
Come To MY WoRLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gel Benim DÜNYa'Ma

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Anasayfa Reklamı
Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 4:01 pm tarafından Admin

» Moratti: "Mourinho ağladı''
Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 6:08 am tarafından cedric_StyLe

» Sitemiz Açıldı ...!!!
Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 1:42 pm tarafından cedric_StyLe

» Come To My World V.I.P Uyelık Ve Card'lar
Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 1:39 pm tarafından cedric_StyLe

» Dokurcun 'da Trafik Kazası 2 Yaralı
Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 5:24 am tarafından Administrator

» Anadolu Lisesi Pilav Günü
Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 5:10 am tarafından Administrator

» 1982 Darbe Anayasasına Hayır Diyen Tek Köy Olan Topağaç İlgi Odağı Oluyor
Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 5:05 am tarafından Administrator

» Samsun'da Yıldırım Can Aldı
Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 4:57 am tarafından Administrator

» Yurttaki Yangın Sırasında Basın Mensuplarına Saldırılması
Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 4:51 am tarafından Administrator

Sohbet | ComeToMyWorLd
Konu Başlıgı :Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı
Etiketler-Tags
 Konu Linki
 BBCode
HTML Kodu
Konu Başlığı
Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı
Konuya Puan Ver
Nerdeyim?Come To MY WoRLD :: Haßerler :: İlginç Haßerler
Gözle
Paylaş | 

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
AdminCome To My World Üyesiyim
• αdмιη •
• αdмιη •
Admin

Reklam Alanı Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı 33175291

Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı Vide
MesajKonu: Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı   Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 6:51 am

Ameliyatta Kalp Şeklinde Taş Çıktı Thumbnail.php?file=kalp_bobrek_614673909

Van Eğitim ve araştırma Hastanesi doktorlarından Op. Dr. Mehmet Ertekin, 32 yıllık meslek hayatında ilk kez böyle bir taş gördüğünü söyledi. Kırmızı renkli ve kalp şeklinde olan böbrek taşı büyüklüğü ile de şaşırttı.

Van Eğitim ve Araştırma hastanesinde bir ilk yaşandı. Hastane doktorlarından Op. Dr. Mehmet Ertekin tarafından yapılan bir ameliyatta ilk kez kırmızı ve kalp şeklinde bir böbrek taşı çıkarıldı. Meslek yaşamı boyunca ilk kez böyle bir durumla karşılaştığını belirten Mehmet Ertekin, bölgede beslenme alışkanlıklarından dolayı böbrek taşı olaylarına sıklıkla rastlandığını belirtti.
Şiddetli sancı şikâyetleri nedeniyle Şırnak ilinden Van'a gelerek, tedavi olmak üzere Van Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden Yaşar Özdek isimli vatandaşın yapılan muayenesinde böbreklerinde taş olduğu belirlendi. Yeşil Kart güvencesi bulunan, 16 yaşındaki Yaşar Özdek, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi, uzman doktorlarından Op. Dr. Mehmet Ertekin tarafından ameliyata alındı. Başarılı geçen ameliyatta Özdek'in böbreğinden şimdiye kadar görülmemiş şekil ve renkte taş çıkarıldı
32 YILLIK MESLEKTE BİR İLK
Yaşar Özdek'in ameliyatını gerçekleştiren Op. Dr. Mehmet Ertekin, iklim şartları ve beslenme alışkanlıklardan dolayı böbrek taşı hastalığının bölgede sıkça görüldüğünü, yapılan ameliyatlarda bu tür hastaların böbreğinden birden çok, irili ufaklı farklı şekillerde taş çıkabildiğini belirtti. Ertekin, "Hastanemize müracaat eden hastamızın sancılarına neden olan böbreğindeki taş tespit edildi. 32 yıllık hekimlik mesleğimde ilk defa bu hastamızda kırmızı ve kalp şekildeki bir taşa rastladım. Kalp şeklindeki, kırmızı renkteki taş hasta, hasta yakınları, servis hastaları ve personellerimizin tarafından ilgi ve şaşkınlıkla karşılandı. Kalp şekli olarak çizilen şekle benzeyen, kırmızı renkteki taş görenleri oldukça şaşırttı." dedi.
Admin ; Kullanıcısının İmzası - Reklam Verebilirsiniz.
https://cometo.forum.st

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası