Come To MY WoRLD
Merhaba Ziyaretçi ... Sitemizdeki aktivitelerden yararlanmak için Lütfen Üye OL ...
Come To MY WoRLD
Merhaba Ziyaretçi ... Sitemizdeki aktivitelerden yararlanmak için Lütfen Üye OL ...
Come To MY WoRLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gel Benim DÜNYa'Ma

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Anasayfa Reklamı
Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 4:01 pm tarafından Admin

» Moratti: "Mourinho ağladı''
Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 6:08 am tarafından cedric_StyLe

» Sitemiz Açıldı ...!!!
Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 1:42 pm tarafından cedric_StyLe

» Come To My World V.I.P Uyelık Ve Card'lar
Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 1:39 pm tarafından cedric_StyLe

» Dokurcun 'da Trafik Kazası 2 Yaralı
Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 5:24 am tarafından Administrator

» Anadolu Lisesi Pilav Günü
Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 5:10 am tarafından Administrator

» 1982 Darbe Anayasasına Hayır Diyen Tek Köy Olan Topağaç İlgi Odağı Oluyor
Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 5:05 am tarafından Administrator

» Samsun'da Yıldırım Can Aldı
Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 4:57 am tarafından Administrator

» Yurttaki Yangın Sırasında Basın Mensuplarına Saldırılması
Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 4:51 am tarafından Administrator

Sohbet | ComeToMyWorLd
Konu Başlıgı :Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti
Etiketler-Tags
 Konu Linki
 BBCode
HTML Kodu
Konu Başlığı
Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti
Konuya Puan Ver
Nerdeyim?Come To MY WoRLD :: Yurttan Haßerler
Gözle
Paylaş | 

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
AdminCome To My World Üyesiyim
• αdмιη •
• αdмιη •
Admin

Reklam Alanı Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti 33175291

Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti Vide
MesajKonu: Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti   Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 10:07 am

Bayram Eğlencesi Ölümle Bitti Bayram-eglencesi-olumle-bitti_1488_o

Bursa'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tatilini fırsat bilen çocukların 'gölet' eğlencesi acı bitti.

Merkez Nilüfer ilçesi Yunuseli TOKİ bölgesinin arka tarafında inşaat yapmak amacıyla kazılan 1,5 metre derinliğindeki çukur yağmur sularıyla doldu. Tatili fırsat bilen Gazi İlköğretim Okulu öğrencisi 10-15 kişilik öğrenci grubu göletin yanına giderek ateş yakıp eğlenmeye başladı. Öğrenciler zaman zamanda gölete girerek yüzdü.

Gazi İlköğretim Okulu 6'ıncı sınıf öğrencisi Enes Mutlu (12) ile sekizinci sınıf öğrencisi Çağrı Avcı (15) gölette yüzerken kayboldu. Arkadaşlarının boğulduğunu fark eden diğer öğrenciler sağa sola koşarak yardım istedi. Bu esnada çevrede bulunan bir çoban da yardım için göletin yanına geldi.

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis, itfaiye, sivil savunma ekipleri çocukları çıkarmak için çalışma başlattı. Grup içerisinde yer alan öğrencilerin tarifi üzerine gölete giren dalgıçlar her iki çocuğun da cesedini çıkarmayı başardı.

Çağrı Avcı'nın üç ay önce babası İsa Avcı ve üvey annesi ile birlikte Bursa'ya geldiği öğrenildi. İlköğretim öğrencisinin annesi ile babasının boşandığını, öz annesinin Erzurum'da olduğu belirtildi.

Acı haberin duyulması üzerine göletin yanına gelen aileler gözyaşı döktü. Aileleri polisler ile çevrede bulunan vatandaşlar sakinleştirmeye çalıştı.

Gölete yüzmeye giden diğer çocuklar ise ifadeleri alınmak üzere polis minibüsüyle karakola götürüldü
Admin ; Kullanıcısının İmzası - Reklam Verebilirsiniz.
https://cometo.forum.st

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası